O Jastrebarskom Servisi Nazovite Jasku

Upravni odjeli – adresa, telefoni i mailovi

Adresa Gradske uprave: Trg J. J. Strossmayera 13, 10450 Jastrebarsko
Telefoni: 6281 1106281 680 
Fax: 6281 112

Upravni odjel za opće poslove, lokalnu i mjesnu samoupravu i financije

Adresa: Strossmayerov trg 13
Telefoni: 6281 1106281 680 
Fax: 6281 112

Upravni odjel za imovinsko-pravne poslove, gospodarstvo, društvene djelatnosti, komunalni sustav, prostorno uređenje i zaštitu okoliša

Adresa: Dr. Franje Tuđmana 47
Telefoni: 6281 1106281 680 
Fax: 6281 006

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka od 08:00 do 16:00 sat, dnevna pauza od 12:00 do 12:30 sati

Upravni odjel za opće poslove, lokalnu i mjesnu samoupravu i financije

Maja Lovretin 6278 353 maja.lovretin@jastrebarsko.hr

Ivana Španić 6278 366 ivana.spanic@jastrebarsko.hr

Odsjek za opće poslove, javnu nabavu, lokalnu i mjesnu samoupravu

Irena Kozlina Beg 6278 360 irena.kozlina-beg@jastrebarsko.hr 

Ivan Batušić 6278 369 ivan.batusic@jastrebarsko.hr

Sonja Pukšar 6281 110 sonja.puksar@jastrebarsko.hr

Ivan Fabijanić 6278 362 ivan.fabijanic@jastrebarsko.hr

Sanja Šimunec 6278 356 sanja.simunec@jastrebarsko.hr

Odsjek za financije, proračun i računovodstvo

Višnja Koter 6278 357 visnja.koter@jastrebarsko.hr

Jasna Balaban 6281 221 jasna.balaban@jastrebarsko.hr

Pododsjek za računovodstvo

Božica Beketić 6278 355 bozica.beketic@jastrebarsko.hr

Upravni odjel za imovinsko-pravne poslove, gospodarstvo, društvene djelatnosti, komunalni sustav, prostorno uređenje i zaštitu okoliša

Irena Strmečki Šlat 6281 207 irena.strmecki-slat@jastrebarsko.hr

Odsjek za komunalno i vodno gospodarstvo

Marijan Meštrić 6281 208 marijan.mestric@jastrebarsko.hr

Mladen Lončarić 6281 209 mladen.loncaric@jastrebarsko.hr

Ivana Bene 6281 213 ivana.bene@jastrebarsko.hr

Ivan Maček 6281 199 ivan.macek@jastrebarsko.hr

Pododsjek za komunalno, prometno i poljoprivredno redarstvo

Miroslav Borojević 6281 220 miroslav.borojevic@jastrebarsko.hr

Odsjek za ekonomski razvoj

Zdravko Režek 6278 363 zdravko.rezek@jastrebarsko.hr

Pododsjek za strateško planiranje

Danijela Bučar Trivičević 6278 358 danijela.bucar-trivicevic@jastrebarsko.hr

Pododsjek za EU projekte

Velimir Kokot 6278 352 velimir.kokot@jastrebarsko.hr

Odsjek za društvene djelatnosti 

Klementina Škrabe 6278 365 klementina.skrabe@jastrebarsko.hr

Odsjek za imovinsko - pravne poslove, gospodarenje nekretninama i naplatu potraživanja

Pododsjek za imovinsko-pravne poslove

Iva Gračanin 6281 202 iva.gracanin@jastrebarsko.hr

Pododsjek za gospodarenje nekretninama

Natalija Markušić 6278 359 natalija.markusic@jastrebarsko.hr

Pododsjek za naplatu potraživanja

Iva Antić 6278 364 iva.antic@jastrebarsko.hr

 

Važniji telefonski brojevi u Jastrebarskom:

Policijska postaja 6281 033
Dom zdravlja 6281 282
Vatrogasna zajednica 6281 501 e-mail: vzg-jastrebarsko@vzg-jastrebarsko.hr
Auto klub Jastrebarsko 6281 086 e-mail: autoklub.jastrebarsko@zg.t-com.hr
Željeznička postaja 6281 487
Elektra Jastrebarsko 0800 300 417
Vode Jastrebarsko d.o.o. 6281 189 www.vode-jastrebarsko.hr
Ceste Jastrebarsko d.o.o. 6283 807 www.ceste-jastrebarsko.hr
Groblja Jastrebarsko d.o.o. 6271 614 www.groblja-jastrebarsko.hr
Gradski muzej i galerija 6283 991
Turistički ured 6272 940 www.tzgj.hr
Centar za kulturu 6281 126 www.czk-jastrebarsko.hr
Glazbena škola 6271 605 www.gs-jastrebarsko.hr
Poštanski ured Jastrebarsko 6626 412 
Porezna uprava 238 6470
Ured za graditeljstvo 6273 639
Ured za katastar 6064 700
Općinski sud Jastrebarsko 6274 111
Gruntovnica 6274 108
Matični ured 6281 128
Veterinarska stanica 6281 085 www.vsj.hr
Osnovna škola 6281 212 www.os-jastrebarsko.hr
Srednja škola 6281 484 www.ssjastrebarsko.hr
Dječji vrtić 6281 095 www.radost-jaska.hr
Samoborček 6271 451 www.samoborcek.hr
Gradsko društvo Crvenog križa 6283 363 crveni.kriz.jastrebarsko@gmail.com
EKO FLOR 049 587 510 info@eko-flor.hr
Gradska knjižnica 5520 442 knjiznica@czk-jastrebarsko.hr 

Gradonačelnik

WebGis Business Zone Jalševac

Your bussines friendly town

Vodič za investitore

Vrijeme danas

  • 9°C
  • Vedro
  • Vjetar: 0 km/h SSZ
  • Vlažnost: 94 %

Kontakt centar

  • GRAD JASTREBARSKO
  • A. Strossmayerov Trg 13
  •     10450 Jastrebarsko
  • T. 01 6281 110
  • E. info@jastrebarsko.hr
captcha Nečitko? Promijenite tekst.

Lokacija i karta grada

  • UDALJENOST OD
    VEĆIH GRADOVA
  • Zagreb: 36 km
  • Ljubljana: 133 km
  • Graz: 193 km
  • Rijeka: 132 km
  • Budimpešta: 372 km
  • Split: 344 km

Newsletter

TV kanal

  • 3. Malonogometni turnir u Cvetkoviću
    • 21.08.2017.
    • 3. Malonogometni turnir u Cvetkoviću
ostali video materijali

Pratite nas i na...

Grad prijatelj djece
Valid HTML 5! evolare group